هم رسان: افراد زیادی موهای خود را رنگ می‌کنند اما شاید جالب باشد که بتوان با تغییر آب و هوا یا شرایط جوی رنگ موها را تغییر داد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از انگجت، در پاسخ به این رؤیا، شرکت Unseen یک رنگ مو با قابلیت تغییر رنگ ساخته که فایر (Fire) نام دارد. فایر به تغییرات دمای محیط واکنش نشان می‌دهد و باعث تغییر رنگ موهای شما می‌شود؛ به طوری که در محیط‌های خارج به رنگ قرمز آتشین در می‌آید و در منزل به یک رنگ طبیعی‌تر بر می‌گردد.
مولکول‌های مبتنی بر کربن موجود در این رنگ مو، بعد از تغییر محیط به جذب نور و در نتیجه تغییر رنگ مو می‌پردازند. در نتیجه تغییرات دما باعث تولید رنگ‌های مختلف در موهای سرتان می‌شود.

این رنگ با ویژگی جدید خود هیچ ضرری به بدن نمی‌رساند و در تولید آن از مواد «با میزان سم کمتر» استفاده شده که آسیب به مو و پوست سر شما را به حداقل ممکن می‌رسانند. این رنگ مو نباید مضرتر از دیگر رنگ موهایی باشد که شما از فروشگاه‌ها خریداری می‌کنید.
قرار است قبل از عرضه کامل این محصول به بازار، بازهم مورد آزمایش‌ها ایمنی قرار گیرد اما به نظر نمی‌رسد برای دیدن این رنگ مو در قفسه فروشگاه نیاز به صبر طولانی باشد.