خانگی هم رسان: با توجه به افزایش تهدیدهای حمله سایبری مخرب در رایانه های خانگی، شرکت فایروالا مستقر در سانجی کالیفرنیا با معرفی دستگاه جدیدی با نام فایروالا امیدوار است بتواند از خانواده شما در مقابل حملات سایبری مراقبت کند. این دستگاه به شما کمک می کند تا مصرف اینترنت فرزندان خود را کنترل کنید و در عین حال در زمان اتصال به اینترنت امنیت را برقرار نمایید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، فایروالا برای مراقبت از خانواده و شبکه خانگی در مقابل تهدیدهای خارجی و بدافزارها راه حلی ساده و آسان ارائه می کند و حتی در صورت تمایل قادر است از شما در زمان استفاده از هات اسپات های بی سیم عمومی مراقبت کند.
با تماشای فیلم زیر می توانید اطلاعات بیشتری درباره فایروالا به دست آورید. این محصول در حال حاضر در کیک استارتر با کمک مالی 48 دلاری برای دسترسی 6 ماهه قرار گرفته است. در صورت موفقیت آمیز بودن این کمپین، این سرویس طی پاییز امسال ارائه خواهد شد، اگرچه این سرویس تنها در چند کشور خاص موجود خواهد بود. توسعه دهندگان فایروالا درباره این سرویس این طور می گویند: «شما برای مراقبت از دستگاه های متصل خود در خانه به یک فایروالا نیاز دارید. این جعبه کوچک حاوی همان فن آوری های امنیت سایبری است که توسط سازمان های بزرگ به کار گرفته می شود. این دستگاه مراقبتی مداوم در مقابل حملات سایبری حتی در زمان پیشرفت حملات جدید ارائه می دهد. کار با این دستگاه بسیار آسان است، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

· فایروالا را به پریز برق و روتر اصلی خودتان متصل کنید.
· اپلیکیشن آن را بر روی دستگاه موبایل خود باز کرد و بارکد را اسکن کنید.
· دستگاه خود را از هر نقطه از دنیا با رمزنگاری فوق العاده قوی نظارت و مدیریت کنید.
· هیچ پسوردی نیاز نخواهید داشت.
سازندگان این دستگاه می گویند: «امنیت سایبری نباید پیچیده و تهدیدآمیز باشد. ما معتقدیم با کمک یک نرم افزار مناسب می توان امنیت شبکه را به راحتی با استفاده از چند دکمه انجام تأمین کرد. در اینجا می خواهیم اپلیکیشن آی او اس Firewalla را معرفی کنیم که در فروشگاه App موجود است.
· دسترسی به دستگاه فایروالا از هر نقطه از دنیا با رمزنگاری های قوی
· دریافت هشدارهای امنیتی و رفتاری
· امکان فعال کردن بسیاری از عملکردها تنها با یک کلیک و ضربه
در صورت پشتیبانی های سخاوتمندانه به زودی نسخه اندرویدی نیز عرضه خواهد شد.