هم رسان: شنیده می‌شود گوشی Samsung Galaxy S8 قرار است در دو نسخه تولید شود که یکی از آن‌ها دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی خواهد بود و دیگری صفحه نمایش 6.2 دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، با توجه به گفته‌های Evan Blass هر دو مدل گوشی جدید Galaxy S8 دارای صفحه نمایش Edge خواهند بود. ما امسال شاهد یک گوشی با صفحه نمایش صاف بودیم. گوشی Galaxy S7 و مدل دیگر این گوشی یک صفحه نمایش منحنی داشت که با نام Galaxy S7 Edge بود.
ظاهراً کمپانی سامسونگ قرار است تعدادی تغییر در دو گوشی S8 خود ایجاد نماید. یکی از مهم‌ترین تغییرات حذف دکمه فیزیکی خواهد بود که به جای آن از یک دکمه بر روی صفحه نمایش استفاده خواهد شد. قبلاً شنیده بودیم این گوشی‌ها احتمالاً از پردازنده‌های جدید Qualcomm Snapdragon 830 استفاده خواهند کرد و همچنین در مواردی نیز از پردازنده‌های Exynos سامسونگ استفاده می‌کنند.

[quote]بیشتر بخوانیم : شایعه نسبت ۹۰ درصدی صفحه نمایش به کل بدنه گوشی گلکسی S8 حقیقت دارد؟ [/quote]

galaxy-s8-ultra-hd
همچنین انتظار داریم این دو دستگاه دارای 6GB رم و همچنین گزینه‌هایی برای حافظه ذخیره سازی تا 256GB را داشته باشند. شایعه شده کمپانی سامسونگ قرار است این گوشی‌های هوشمند جدید خود را در کنگره جهانی موبایل که اسفند ماه برگزار خواهد شد معرفی نماید.

منبع: geekygadgets