هم رسان: شرکت بی ام و نسخه جدیدی از کوپه سری BMW 2 و کانورتیبل BMW 2 معرفی کرد. این خودروها در مقایسه با مدل‌های کنونی پیشرفت‌هایی را تجربه کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، این کوپه و کانورتیبل جدید دارای چراغ‌های جلویی ال ای دی و چرخ‌های جدید و همچنین جلو پنجره قلوه‌ای شکل عریض‌تر است.
کوپه سری BMW 2 و کانورتیبل سری BMW 2 استانداردهای موجود در بخش کلاس کامپکت را از نظر قابلیت‌های داینامیک، جاذبه زیبایی شناختی و ویژگی‌های هیجانی را ارتقاء بخشیده‌اند. این مدل‌ها که قرار است در تیرماه عرضه شوند بر اساس همین مفهوم موفقیت آمیز طراحی می‌شود. این خودروها از یک سبک طراحی جلو به عقب تیزتر، چراغ جلوهای آل ای دی در جای استاندارد خود گرفته و همچنین از طراحی داخلی و سرویس‌های اتصالی جدیدی برخوردار است. این خودروها به خاطر سامانه چرخ متحرک عقب که همزمان با سیستم‌های انتقال قدرت کارآمدی کار می‌کنند قابلیت‌های بی نظیری را ارائه می‌دهند. تاکنون 140 هزار دستگاه خودروی تولید شده در لایپزیگ به مشتریان عرضه شده است. بزرگ‌ترین بازارهای این خودروها آمریکا، بریتانیای کبیر و آلمان است.