هم رسان: شرکت AMaronics در یک اقدام خلاقانه وسیله ای به نام Smart Gardener را طراحی کرده که آبیاری گیاهان منزل شما را بر اساس یک برنامه تنظیم شده انجام می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، کاربران برای استفاده از دستگاه Smart Gardener تنها کافی است اپلیکیشن مربوط به این دستگاه را در تلفن همراه خود نصب کنند و سپس برنامه مورد نظر خود برای آبیاری هر یک از گیاهان را در آن تنظیم کنند. پس از این کار دستگاه به صورت خودکار آبیاری گیاهان را طبق برنامه انجام می دهد.

برای آشنایی با این وسیله شما را به تماشای فیلمی که در انتهای مطلب قرار داده شده دعوت می کنیم. سازندگان این وسیله می گویند: «عاشق سفر رفتن هستید؟ برای پیدا کردن یک دوست یا همسایه که بتواند از گیاهان شما مواظبت کند، مشکل دارید؟ گاهی اوقات فراموش می کنید به گلدان های منزل یا اداره آب دهید؟ Smart Gardener مشکل شما را حل می کند. این وسیله به صورت خودکار و بر اساس برنامه ای که برای آن تنظیم کرده اید گلدان های شما را براساس نوع و اندازه گیاهان آن آبیاری می کند. برای فعال کردن این وسیله، در سفر یا هر مکان دیگری که هستید، تنها کافی است روی دکمه آبیاری گل ها در گوشی خود ضربه بزنید.»