هم رسان: VirtualDJ تنها یک پخش کننده موسیقی صرف و یا ویرایشگر صوتی نیست. این برنامه از امکاناتی نظیر میکس چندین آهنگ، تطبیق سرعت آنها، کراس فید کردن (کم کم محو شدن صدای آهنگ هنگام اتمام) و افزودن افکت های خاص برخوردار است. همچنین می توانید آهنگ ها را اسکراچ کنید و اقدامات دیگری که از یک DJ deck واقعی انتظار دارید را انجام دهید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، این برنامه برای کاربردهای خانگی رایگان است. به کمک Virtual DJ می توانید بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار تخصصی آهنگ های خود را میکس کنید، نمونه بگیرید و افکت هایی به آن اضافه کنید. تمام چیزی که نیاز دارید کتابخانه موسیقی معمولی تان است که VirtualDJ می تواند به روشی منطقی به آنها سر و سامان دهد تا بتوانید به راحتی با تطبیق ضرب ها برای میکس بهتر آهنگ ها را پیدا کنید.
افکت های استاندارد مانند اکو و flanger با موارد پیشرفته تری مانند slicer و beatgrid همراه شده اند که به صورت خودکار ضرب آهنگ انتخابی شما را تشخیص می دهند.

VirtualDJ برخلاف بعضی از نرم افزارهای DJ حرفه ای که بر کار دقیق و ایجاد یک نمونه کامل و بی نقص از میکس vinyl تمرکز می کنند، هدف Virtual DJ این است که خلاقیت و ذوق و قریحه خود را به کار بگیرید و قطعه های زیبا بسازید. این نرم افزار کاملاً کاربردی است و به هیچ وجه قصد ندارد هنر دی جی کردن را مانند گذشته و بدون هیچ تغییری نگه دارد.
این نرم افزار تنها برای میکس کردن آهنگ ها به کار نمی رود بلکه شما می توانید از VirtualDJ برای ساختن پادکست ها استفاده کنید و در ایستگاه رادیویی اینترنتی خودتان برنامه پخش کنید. این برنامه می تواند آهنگ های کارائوکه و حتی فیلم ها را نیز پخش کند.
نرم افزار Virtual DJ ابزاری فوق العاده برای ایجاد سرگرمی و تفریح با دوستان است. این نرم افزار را دانلود کرده و میکس آهنگ ها را شروع کنید.