هم رسان: اگر هنوز هم از پخش کننده های پیش فرض ویندوز استفاده می کنید، MusicBee می تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، این نرم افزار یک پخش کننده و سازمان دهنده به فایل های صوتی است و مجهز به امکانات خوبی مانند رابط کاملاً قابل سفارشی سازی، آپ میکس کردن فایل های صوتی با صدای محیط، برچسب گذاری خودکار ترک ها و پشتیبانی از مجموعه بزرگی از پلاگین ها ـ از جمله بسیاری از پلاگین های WinAmp ـ است.
اپلیکیشن موسیقی خود ویندوز هیچ مشکلی ندارد، اما این نرم افزار حتی بخشی از امکاناتی را که MusicBee ارائه می دهد را ندارد. این اپلیکیشن از تمامی فهرست های پخش و پادکست ها، دستگاه های موبایل از جمله گوشی های اندرویدی، موسیقی Groove(سرویسی که پیش از این به Xbox Music معروف بود)، همگام سازی با Last.fm و کپی کردن سی دی های صوتی پشتیبانی می کند.

علی رغم موارد ذکر شده، این اپلیکیشن مانند دیگر برنامه های موسیقی از وجود نرم افزارهای بدون استفاده لطمه نمی خورد. MusicBee با وجود اجرای مجموعه کاملی از پوسته ها و افزونه ها، معمولاً فضای 70 مگابایت درحافظه به خود اختصاص می دهد.
به ندرت می توان برنامه ای یافت که برای مبتدیان خوشایند و برای کاربران حرفه ای قدرتمند باشد اما MusicBee برنامه ای مناسب برای همه افراد است. این برنامه به صورت رایگان عرضه شده اما توسعه دهنده این نرم افزار از تمامی کمک های مالی برای توسعه بیشتر آن قدردانی خواهد کرد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.