هم رسان: نرم افزار Handbrake ابزاری جالب برای تغییر دی وی دی‌ها (و دیگر دیسک‌های ویدئویی) و یا تبدیل فرمت فایل‌های صوتی و ویدئویی به فرمت دیگر است. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و می‌تواند توجه افراد زیادی را جلب کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تک رادار، این نرم افزار نه تنها گزینه‌های زیادی برای افراد حرفه‌ای در زمینه ویرایش فیلم‌ها ارائه می‌دهد، بلکه دارای تنظیم‌های پیش فرضی است که تنها با یک کلیک می‌توان به فرمت‌های رایج دسترسی پیدا کرد. اگر برای تبدیل فرمت ویدئوهای خود برای اجرا در یک گوشی آیفون، پی اس پی و یا دیگر دستگاه‌ها پیش از این با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این نرم افزار را دانلود کنید.

این تغییر فرمت تنها به دستگاه‌ها مربوط نمی‌شود و این نرم افزار از کدهای H.264، H.265، MPEG-2، MPEG-4، VP8 و Theora نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌تواند با فرمت‌های صوتی AAC, CoreAudio AAC/HE-AAC, MP3, FLAC, AC3 و Vorbis کار کند. یعنی شما می‌توانید از این ابزار فوق العاده برای تبدیل هرگونه رسانه‌ای به فرمت‌های مورد نیازتان استفاده کنید. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.