هم رسان: شاید از مجموعه آهنگ هایتان خسته شده اید و به دنبال آهنگ های جدیدتر از خوانندگان جدید هستید و می خواهید آهنگ های مورد علاقه تان را به صورت رایگان دانلود کنید. ما راه حل مناسب را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، Freemake Music Box یک پخش کننده دسک تاپی جدید برای ویندوز است که به شما امکان جست وجو و پخش استریم موزیک ویدئوهای آپلود شده در یوتیوب توسط شرکت های ضبط کننده و ناشران رسمی را می دهد. این ویدئوها در رایانه شما ذخیره نخواهند شد و هر گونه آپلود غیرقانونی نیز به صورت خودکار فیلتر می شود.
تنها کافی است نام کلیپ و یا نام خواننده آن را در قسمت جست وجو تایپ کنید تا برنامه Freemake Music Box فهرستی از ویدئوهای مرتبط را به شما ارائه دهد که بر اساس ارتباط با موضوع جست وجو فهرست شده اند. برای گوش کردن و یا تماشای فوری می توانید دکمه پخش در کنار ویدئو را کلیک کنید و یا این که دکمه به علاوه را برای اضافه کردن آن به فهرست پخش خودتان بزنید. این امکان وجود دارد که نتایج جست وجو بر اساس ترک، آلبوم و یا خواننده فیلتر شده باشد.

Freemake Music Box همچنین می تواند به دنبال آهنگ های داخل رایانه شما بگردد و شما می توانید این آهنگ ها را از هارد درایو خود به فهرست پخش خودتان در کنار بقیه موارد گرفته شده از اینترنت اضافه کنید. همچنین می توانید آهنگ ها را به صورت دستی وارد کرده و حتی فهرست پخش هایی از اینترنت را تهیه کنید.
Freemake Music Box سریع و رایگان است و کاربردی آسان دارد. بهتر است این برنامه را امتحان کنید، حتماً تحت تأثیر قرار می گیرید. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.