هم رسان: این دانلود منیجر رایگان در میان بسیاری از دانلود منیجرهای دیگر از قابلیت‌ها و ابزارهای بسیار زیادی برخوردار است که آن را متمایز می‌کند. علاوه بر امکان دانلود http، این اپلیکیشن همچنین دانلودهای ایمن http، FTP و BitTorrent را کنترل می‌کند و ویژگی‌های هوشمندانه‌ای برای بهتر کردن کیفیت دانلودها دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تک رادار، دانلود فایل‌های مختلف از اینترنت همواره تجربه‌ای سخت و پرزحمت است و این روزها با وجود سرورهای آهسته و ازدحام شبکه‌ای دانلود کردن فایل‌های بزرگ حتی سخت‌تر از قبل شده است.
Free Download Manager می‌تواند با دانلود کردن یک فایل از چندین منبع این زحمت و دشواری را تا حد زیادی برطرف سازد؛ به این صورت که اگر یک سرور خاص بسیار کُند عمل کند، دانلود شما به سریع‌ترین سرور جا به جا می‌شود. شما می‌توانید مقدار ترافیکی که دانلودها نیاز دارند را تعدیل کنید، اولویت‌هایی برای تورنت ها و درگ اند دراپ (drag and drop) نشانی‌های موجود در مرورگرها تنظیم کنید و همچنین در این برنامه توسعه‌هایی برای کروم، فایرفاکس، آج، اینترنت اکسپلورر و سافاری وجود دارد.

این اپلیکیشن بسیار ساده و کاربرپسند است اما این به این معنا نیست که این برنامه برای کاربران حرفه‌ای که دانلودهای زیادی انجام می‌دهند مناسب نیست. اگر می‌خواهید در آن واحد بر چندین فایل کنترل کلی داشته باشید، Free Download Manager گزینه‌ای عالی برای این کار است.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.