هم رسان: حتماً بعضی از شما روزهایی که حتی یک اپلیکیشن ویرایش تصویر متوسط هم به اندازه یک خودرو دست دوم قیمت داشت را به یاد دارید. خوشبختانه آن روزها به خاطره ها پیوسته اند و در حال حاضر می توان یک برنامه ویرایش بسیار خوب مثل نرم افزار Fotor را به صورت رایگان دانلود کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تک رادار، نرم افزار Fotor مجموعه خوبی از ابزارهای ویرایش تصویر را در اختیار شما قرار میدهد. با کمک این نرم افزار شما می توانید در عکس های خود جلوه های ویژه ای ایجاد کنید، فریم و حاشیه اضافه کنید، ظاهر عکس ها را بهتر کنید و از افکت های خاص تار کردن tilt-shift استفاده کنید که در حالت عادی تنها با دوربین های گران قیمت می توان این کار را انجام داد.
در این نرم افزار تأکید زیادی بر رسیدن سریع به نتیجه مطلوب است. برای مثال 13 عملکرد یک کلیکی در این نرم افزار وجود دارد که می توانید برای تغییر کامل ظاهر تصاویر از آنها استفاده کنید. برای مثال می توانید عکس های تیره را روشن تر کنید، عکس های تا حد زیاد روشن را متعادل کنید و رنگ ها را به صورت واقعی تر نشان دهید.

نرم افزار Fotor به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. سازنده این نرم افزار قصد دارد با این کار شما را تشویق به خریداری نسخه Fotor Pro این نرم افزار کند. در نسخه پولی Fotor Pro دیگر خبری از تبلیغات و آگهی ها نیست و چندین قابلیت جدید از جمله ابزارهای ویرایشی بیشتر و پشتیبانی کامل از HDR برای ایجاد تصویری واقعاً شگفت انگیز اضافه شده است.
نسخه رایگان نیز به نوبه خود از ابزارهای خوبی برخوردار است.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.