هم رسان: مرسدس پیش از نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو امسال خودروی کابریولت کلای ای خود رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، این خودروی جدید نسبت به مدل قبلی خود هم بزرگ‌تر و هم عریض‌تر است و با دو مدل موتور بنزینی و دیزلی عرضه خواهد شد.

مرسدس بنز خانواده کلاس ای خود را با یک کابریولت کلاس ای تکمیل کرده است. این خودروی چهار سرنشین روباز با طراحی خاص خود در قسمت سقف آمیزه‌ای از طراحی زیبا و منحصر به فرد و راحتی سرنشینان در مسافت‌های طولانی و همچنین پیشرفته‌ترین فناوری‌ها است. این خودرو شامل همگام سازی کامل از طریق شارژ بی سیم، یک کاکپیت دارای صف نمایش عریض و جدیدترین سیستم‌های کمکی است. موتورهای قدرتمند و سیستم‌های تعلیق راحت تجربه یک رانندگی اسپرت و باشکوه را برای شما به ارمغان می‌آورد. در نسخه‌های سفارشی می‌توان کابریولت را به سیستم الکتریکی ضد سرما AIRCAP و سیستم گرمایشی AIRSCARF مجهز کرد که در زمان رانندگی با سقف باز راحتی سرنشینان را افزایش می‌دهد. همچنین این کابریولت برای اولین بار با دو دیفرانسیل (چهار چرخ متحرک 4MATIC) موجود است.

کابریولت جدید پنجمین و جوان‌ترین عضو از خانواده کلاس ای مرسدس بنز است که در عرض یک سال مجدداً با طراحی جدید ارائه شده است. این برند معروف همچنان به رسم دیرینه خود در تولید کابریولت های با کیفیت با سقف‌های تاشوی کلاسیک ادامه می‌دهد. بریتا سیگر عضو هیات مدیره شرکت Daimler AG با مسئولیت بازاریابی و فروش خودروهای مرسدس بنز می‌گوید: «شور و اشتیاق رانندگی با خودروهای فوق العاده و منحصر به فرد که ما در مشتریان خود ایجاد می‌کنیم، به روشی خاص و ویژه در کابریولت کلاس ای جدید ما به خوبی منعکس شده است. مشتریان ما با این خودرو می‌توانند یک رانندگی راحت و با شکوه را در هوای آزاد تجربه کنند.»