هم رسان: اگر اخبار قبلی Call of Duty را دنبال کرده باشید می دانید داستان این بازی بر اساس وقایع جنگ جهانی دوم است اما با تصمیم سازندگان این مجموعه، حالت زامبی که از ویژگی های مدرن این مجموعه است در این نسخه نیز استفاده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، به تازگی توسعه دهنده استدیوی Sledgehammer ضمن تأیید چندین ویژگی در این عنوان اعلام کرده حالت زامبی در این نسخه بر اساس رویدادهای واقعی خواهد بود.
البته مسلم است که گفته های وی به این معنا نیست که زامبی ها در جنگ جهانی دوم نقش داشته اند. منظور «گلن اسکوفیلد» مدیر استدیو Sledgehammer از بیان این جمله که «حالت زامبی بازی Call of Duty: WW2 براساس اسناد موثق و رویدادهای واقعی است» می تواند این باشد که رویدادهای صورت گرفته در بخش زامبی گرچه تخیلی است اما این استدیو با اجرای آنها در رویدادهای واقعی جنگ جهانی دوم تلاش کرده تا آنها را به واقعیت نزدیک تر کند.

نحوه استفاده از رویدادهای تخیلی و نقش آنها در رویدادهای واقعی و تاریخی که در طول جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده است می تواند جالب باشد.
نسخه Call of Duty: WW2 پاییز امسال برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. در حال حاضر علاقه مندان می توانند این نسخه را پیش خرید کنند. پیش بینی می شود در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی (E3 2017) امسال که اواخر این ماه برگزار می شود خبرهای بیشتری از این نسخه منتشر شود.