هم رسان: پین کردن گفتگوها و موضوع ها در اپلیکیشن های پیام رسان یک قابلیت جدید نیست. اما به دلایلی این قابلیت در برنامه واتس آپ تا به حال وجود نداشت و شبیه ترین گزینه ای که می توان در واتس آپ دسترسی داشت در قالب پیام های ستاره دار است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، به نظر می رسد در جدیدترین نسخه بتای واتس آپ برای اندروید می توان قابلیت پین کردن گفتگوها را به زودی مشاهده کرد.
اگر در مورد این قابلیت اطلاعاتی ندارید باید بگوییم با کمک این مورد شما می توانید هر پیامی که می خواهید را در بالای صفحه نمایش پین کنید، در این صورت هیچ اهمیتی ندارد که چه تعداد پیام بعد از این پیام ارسال شده است و پیام پین شده همیشه در بالای صفحه نمایش باقی می ماند. در صورتی که با افراد زیادی گفتگو می کنید و نمی خواهید موضوع گفتگو را از دست دهید، این قابلیت می تواند به شما کمک کند.

به نظر می رسد قابلیت پین کردن چت ها هم در گفتگوهای تکی و هم گروهی امکان پذیر است. شما می توانید در یک زمان سه پیام را به صورت پین درآورید، اما هنوز نمی دانیم آیا طرحی برای افزایش تعداد این پیام در آینده وجود دارد یا نه. البته به عقیده ما در صورت داشتن پیام های پین شده بسیار ممکن است هدف اصلی از این قابلیت به خوبی اجرا نشود.
هنوز زمان دقیق دسترسی تمامی کاربران به این قابلیت مشخص نیست اما از آنجایی که این قابلیت در نسخه بتا وجود دارد بنابراین مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید.