هم رسان: Hearthstone یکی از بازی‌های بسیار محبوب است. اخیراً گفته می‌شد بازی Hearthstone ساخته شرکت Blizzard به دلیل تغییرات انجام شده در قوانین، کارت‌ها و افزایش قیمت از دور خارج می‌شود اما به نظر نمی‌رسد ذره‌ای از رونق این بازی کاسته شده باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، بیلیزارد اخیراً اعلام کرده تعداد بازی کنان بازی Hearthstone به 70 میلیون رسیده است که این اعداد و ارقام شاهدی بر علاقه مردم به این بازی است.
اطلاعیه بلیزارد در وبلاگ این بازی همچنین حاکی است این شرکت برای جشن گرفتن این موفقیت قصد دارد به افرادی که این بازی را شروع می‌کنند سه بسته کارت رایگان Journey to Un’Goro هدیه دهد. این بسته‌های کارت هدیه حتی به بازیکنان جدید نیز تعلق می‌گیرد.

آن‌ها می‌گویند: «از اینکه افراد زیادی به بازی Hearthstone پیوسته‌اند واقعاً به خود می‌بالیم و به پاس قدردانی از شما قصد داریم از امروز به مدت یک ماه به تمامی کسانی که در این بازی لاگین می‌کنند سه بسته کارت رایگان بسته الحاقی Journey to Un’Goro هدیه بدهیم. این هدیه حتی به بازیکنان جدید هم تعلق می‌گیرد. فقط کافی است که وارد بازی شوید و این هدیه را دریافت کنید.»
Journey to Un’Goro آخرین بسته الحاقی است که در اواخر این ماه منتشر شده است. این شروع رویکردی جدید برای Hearthstone است که بیلیزارد تصمیم گرفت به جای ترکیب بسته‌های الحاقی و Adventure ها، سه بسته الحاقی کامل در یک سال منتشر کند. این بازی همچنان با قدرت زیاد به کار خود ادامه می‌دهد.