هم رسان: در طول هفته های گذشته اخبار غیر رسمی بسیاری درباره گوشی جدید آیفون 8 منتشر شد و حالا تصویری منتشر شده که طراحی پنل این گوشی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، پیش بینی می شود اپل طراحی کاملاً جدیدی را در گوشی های آیفون 8 به کار بگیرد و حالا این تغییر به خوبی در عکس ها مشخص است.
اپل به همراه گوشی آیفون 8 از نسخه ویژه آیفون نیز که به مناسبت دهمین سالگرد آیفون طراحی شده رونمایی خواهد کرد. انتظار می رود اپل امسال گوشی آیفون 8 را در سه مدل رونمایی کند. پیش از این در خبرها شنیده بودیم آیفون جدید دارای پنل عقب شیشه ای و قاب استیل ضد زنگ خواهد بود که با توجه به این تصاویر، پیش بینی ها به نظر درست می آید.

آیفون 8این تصاویر همچنین وجود دوربین دوگانه و صفحه نمایش بدون حاشیه را نیز در گوشی های جدید آیفون نشان می دهد. طراحی صفحه نمایش بدون حاشیه از بارزترین تغییراتی است که گوشی های جدید آیفون در مقایسه با آیفون 7 خواهند داشت.

آیفون 7پیش بینی می شود آیفون 8 اپل مجهز به صفحه نمایش خمیده (OLED) باشد. همچنین پیش بینی می شود اپل در گوشی امسال خود از پردازنده جدید Apple A11 که قدرت مندتر از پردازنده گوشی های کنونی اپل است، استفاده کند.
آیفون 8 احتمالاً نسبت به دستگاه های کنونی اپل با رم بیشتری ارائه می شود و رنج ظرفیت حافظه داخلی آن از 64 تا 256 گیگابایت خواهد بود.
انتظار می رود که اپل از گوشی های جدید خود به همراه سیستم عامل iOS 11 در شهریور ماه رونمایی کند.