هم رسان: تصور کنید دو عدد از داغ‌ترین تحولات فناوری سال گذشته با هم ادغام شوند. این اتفاق چقدر می‌تواند هیجان انگیز باشد!

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، هواپیمای بدون سرنشینی را تصور کنید که به یک دوربین مجهز شود. سپس تصور کنید این مجموعه با یک هدست واقعیت مجازی (VR) هماهنگ و سازگار باشد. این دقیقاً همان چیزی است که PlaneVR انجام می‌دهد! یک هواپیماهای بدون سرنشین کاغذی که بر روی آن یک دوربین نصب شده است. وقتی آن را مثل موشک‌های کاغذی دست ساز قدیمی به هوا پرتاب می‌کنید، دوربین قرار گرفته در جلوی آن به طور زنده وضعیت بال‌ها و نحوه اوج گرفتن در آسمان را به شما نشان می‌دهد.

کاغذی بودن این پهباد به نوعی نیست که قابل خراب شدن باشد، بلکه جنس سبک آن به پهباد اجازه می‌دهد در یک الگوی پرواز تصادفی به هر طرف که بخواهید به حرکت در آید. وقتی هدست VR را بر روی چشمان خود بگذارید می‌توانید از دیدن تمام صحنه‌ها لذت ببرید! این هواپیماهای بدون سرنشین بدون احتیاج به ریموت کنترل کار می‌کند و دارای یک برنامه پخش زنده داخلی است. شما می‌توانید نرم افزار PlaneVR را در گوشی هوشمند خود نصب کنید و هدست VR را بر سر بگذارید و پر ماجراترین پرواز زندگی خود را با تمام وجود تجربه کنید!

قیمت این مجموعه در حال حاضر 236 دلار است.