هم رسان: علاوه بر اینکه جزئیات زیاد از کروم بوک جدید اچ پی با نام HP Chromebook x2 به بیرون درز کرده است، کمپانی HP همچنین یک تبلت جدید با نام HP Spectre Folio آماده عرضه به بازار دارد که این تبلت به همراه یک صفحه کلید جداشدنی نیز می باشد.


به گزارش پایگاه خبری هم رسان،  باتری به کار رفته در این تبلت قابلیت استفاده به مدت 18 ساعت از تبلت HP Spectre Folio به همراه پردازنده ورژن 8 اینتل Core  و همچنین با صدای Bang & Olufsen را ارائه می دهدم.
سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 10 هوم 64 بیتی به صورت پیشفرض بر روی این تبلت نصب شده استو همچنین مجهز به پردازنده پرافیکی Intel UHD Graphic 615 می باشد و این تبلت از 8GB رم و 256GB حافظه SSD پشتیبانی می نماید و صفحه نمایش به کار رفته در این تبلت 1.3 اینچی FullHD لمسی می باشد.


“تبلت HP Spectre Folio بسیار نازک و سبک بوده و به راحتی قابل تنظیم می باشد و با نیاز های شما سازگار می باشد. با این تبلت به راحتی فایل های متنی خود را مطالعه نمایید ، از حالت لپ تاپ آن استفاده نمایید، صفحه نمایش را تخت نمایید و عکس ها را با قلم این تبلت ویرایش نمایید و یا صفحه نمایش را به سمت جلو حرک دهید و از فیلم دیدن لذت ببرید.”

این تبلت همچنین یک قلم دیجیتالی Styllus دارد که به شما این اجازه را می دهد یاداشت بردارید، ویرایش نمایید و در محیط ویندوز 10 از آن استفاده نمایید. قیمت تبلت جدید HP Spectre Folio با قیمت 1500 دلار در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس می باشد و قرار است از 17 ماه اکتبر 2018 تبلت های خریداری شده ارسال شوند.