هم رسان: سامسونگ برنامه Galaxy Beta Program را اواخر سال گذشته شروع کرد. این برنامه این امکان را برای بعضی کاربران انتخاب شده فراهم می‌کند تا نسخه بتای اندروید نوقا را در گوشی Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge خود امتحان کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، سامسونگ با متوقف کردن این برنامه در چند روز گذشته تأیید کرده قصد دارد این ماه نسخه Android 7.1.1 Nougat را برای این دو گوشی منتشر کند. این شرکت در حال حاضر دفترچه‌های کاربری این گوشی‌ها را اصلاح کرده تا تغییرات ایجاد شده در نوقا را نشان دهد.
دفترچه راهنمای کاربری Galaxy S7 Edge به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و هلندی آماده شده اما دفترچه Galaxy S7 تنها در نسخه انگلیسی موجود است.

سامسونگ در این دفترچه به چندین تغییر ایجاد شده در به روز رسانی نوقا در گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge اشاره می‌کند. این تغییرات شامل ترفندهای جدید در رابط کاربری، قابلیت‌های جدید، و کارایی‌های بیشتر است. تمامی این موارد در پنج نسخه بتای نوقا که سامسونگ برای Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge منتشر کرده بود، وجود داشتند.
سامسونگ در حال حاضر زمان دقیق انتشار Android 7.1.1 Nougat را برای پرچم دار 2016 مشخص نکرده اما در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود، می‌توان انتظار داشت به روزرسانی سیستم عاملی که مدت‌ها منتظر آن بودیم در اواخر این ماه منتشر می‌شود.

منبع: ubergizmo