هم رسان: برخی از انسان‌ها پیش از مرگ وصیت کرده و افرادی را به عنوان جانشین خود تعیین می‌کنند. حالا فناوری امکانی را فراهم آورده تا افراد بتوانند برای خودشان «جانشین دیجیتالی» تعیین کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، ایده انتقال یک شخص به فرم دیجیتال بسیار جالب است اما آیا همانند آنچه ما در اینجا به توضیح آن خواهیم پرداخت، زیبا خواهد بود؟
Aeon سیستمی است که به کاربران اجازه می‌دهد وجود فیزیکی گذشته خود را زنده نگه دارند. این گجت پوشیدنی، یک مدل دیجیتالی از مغز فرد پوشنده ایجاد می‌کند و فعالیت‌های مغز را در طول زمان حیات مورد نظارت قرار می‌دهد. سپس این گجت در مورد چیزهایی که فرد دوست دارد، چیزهایی که آن‌ها را نمی‌پسندد، شخصیت و تعامل‌هایش اطلاعات لازم را کسب می‌کند و شاید حتی بیشتر از آنچه فرد در مورد خود می‌داند، به کشف‌های جدید دست پیدا کند.

هنگامی که کاربر فوت شد، Aeon به بازسازی آگاهی صاحب خود می‌پردازد و یک واقعیت دقیقاً متناسب با آن ایجاد می‌کند. این واقعیت دیجیتالی می‌تواند نماینده علایق و سلایق فرد و هر آنچه وی از آن‌ها متنفر بوده است باشد و حتی می‌تواند نشان دهنده چیزهایی باشد که وقوع آن‌ها در جهان فیزیکی امکان پذیر نیست و این خود بهشت دیجیتال است.

چون Aeon محصولی از جنس آینده است می‌تواند حتی از موادی ساخته شود که در درک انسان نگنجد. بدنه اصلی آن می‌تواند از مواد شیشه‌ای هوشمندی ساخته شود که قادر به شکست نور برای ایجاد هولوگرام در وسط جسم باشد. پیکربندی مولکولی مواد باید به گونه‌ای باشد که از شکسته شدن آن جلوگیری کند و تا ابد سالم بماند.

مرگ امری اجتناب ناپذیر است و این آگاهی دیجیتال فرد درگذشته می‌تواند پس از مرگ آن برای بازماندگانش تسلی خاطر باشد.Aeon به گونه‌ای است که اگر افراد مورد علاقه فرد فوت شده به آن دست بزنند گرم می‌شود و نوری را از خود متصاعد می‌کند تا به بازماندگان یادآوری کند که فرد هنوز در دنیای دیجیتال زنده است.