هم رسان: هر هفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار کاربردی و جالب هستند. اگر هر روز برنامه های جدید پلی استور را دنبال نکنید، ممکن است برخی از آنها را از دست بدهید. اما نگران نباشید! هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های محبوب این هفته به شرح زیر است:

1. Taskzy
Taskzy برنامه ای است که به واسطه آن می توانید دیگر برنامه های موجود در دستگاه خود را باز کنید و با ارسال اعلان های متناسب با کاری که می خواهید انجام دهید به شما یادآوری می کند که از چه برنامه ای استفاده کنید. این کارها می تواند شامل وضعیت آب و هوا، اتصال هدفون، زمان، مکان و فعالیت کاربر مانند راه رفتن، قدم زدن و … باشد.

دانلود: Taskzy
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.6 / 5
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

2. Stash for Reddit
برنامه Stash for Reddit هنگام اتصال گوشی شما به وای فای، کار همگام سازی پست های شما را انجام می دهد بنابراین می توانید بدون نیاز به داده موبایل خود در هر زمان و مکانی پست های خود را مرور کنید. با استفاده از این برنامه فیلم ها، فایل های گیف و تصاویر به سرعت بارگذاری می شوند. همگام سازی این برنامه به صورت خودکار است و حتی زمانی که خواب یا مشغول کار هستید تنها کافی است گوشی شما به وای فای متصل باشد تا همگام سازی پست های شما انجام شود.

دانلود: Stash for Reddit
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: n/a
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

3. WeDo
WeDo یک برنامه و ساده و کاربردی است که با استفاده از آن می توانید فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید را تهیه کنید. در این برنامه می توانید فهرست کارهای شخصی یا کارهای گروهی و وظایف شغلی خود را تنظیم کنید.

دانلود: WeDo
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: n/a
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

4. !Karl
!Karl یک بازی سرگرم کننده رایانه ای است. بازیکنان در این بازی در نقش یک سامورایی قرار می گیرند و تنها با چند حرکت ساده انگشتان، کنترل سامورایی برای کشتن دشمنانش را به دست می گیرند. در این بازی بسته به تاکتیک هایی که استفاده می کنید امتیاز کسب می کنید و می توانید با اتصال به گوگل پلی با دوستان خود نیز مبارزه کنید. این بازی آسان اما سرگرم کننده است.

دانلود: !Karl
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.8/5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

5. Really Bad Chess
این بازی همان طور که از نامش پیداست، قوانینی مشابه بازی شطرنج دارد با این تفاوت که چینش مهره ها کاملاً تصادفی است و در هر بازی چینش مهره ها با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال ممکن است در یک بازی خوش شانس باشید و صاحب چند شاه شوید و در مقابل در یک بازی تعداد زیادی سرباز داشته باشید. این بار با مهره هایی که در اختیار دارید به مبارزه با رقیب خود می روید.

دانلود: Really Bad Chess
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.3/5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000