هم رسان: کاربران تبلت که به دنبال یک قلم استایلوس بی عیب و نقص می‌گردند، به احتمال زیاد از دیدن قلم استایلوس خازنی جدید که توسط گروهی تحقیقاتی در ایتالیا ساخته شده، به وجد خواهند آمد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ، قلم iLapis تا حدودی با استایلوس های خازنی موجود در بازار متفاوت است زیرا این قلم در قالب یک مداد معمولی است که می‌توان با آن طراحی کرد و مطالب و نکاتی را در محصولات کاغذی استاندارد نوشت.
با تماشای ویدئوی زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این استایلوس خازنی منحصربه فرد به دست آورید. این قلم این هفته در سایت کیک استارتر قرار گرفته تا بتواند سرمایه اولیه 33 هزار یورویی لازم برای آغاز تولید را به دست آورد.
· به نظر شما می‌توان با یک مداد معمولی بر روی تبلت نوشت و طراحی کرد؟ با فن آوری ILapis می‌توان این کار را انجام داد.
· Ilapis یک قطعه جانبی کوچک است که یک مداد معمولی را به یک قلم استایلوس خازنی مخصوص صفحات لمسی تبدیل می‌کند.
· طراحی این قلم ساده و سبک است
· این قلم تجربه‌ای طبیعی از طراحی و نوشتن را ارائه می‌دهد
· ILapis تنها مداد خازنی موجود است

· این قلم تنها استایلوسی است که بر روی کاغذ و صفحه لمسی با یک نوک یکسان می‌نویسد که می‌توانید نوشته‌ها و طرح‌ها را پاک کنید
· ILapis برخلاف بیشتر استایلوس های دیگر حتی با کمترین فشار و بیشترین حد خمیدگی به طرز فوق العاده ای روان کار می‌کند که این ویژگی‌ها این قلم به یک قلم اشاره گر خازنی فوق العاده و منحصر به فرد تبدیل می‌کند.
· شما می‌توانید مداد خود را هر طوری که تمایل دارید بگیرید، iLapis بدون هیچ عیب و نقصی عمل می‌کند
· شما می‌توانید از مداد iLapis در هر موقعیت و مکانی از داخل و خارج ساختمان گرفته تا مدرسه، مترو و روی میز استفاده کنید. این وسیله بسیار امنی برای یاد دادن نوشتن حروف به کودکان است، افراد هنرمند و متخصص می‌توانند در کارهای تخصصی خود از آن استفاده کنند و یا اینکه افراد در کاربردهای روزمره خود برای ضربه زدن و یا حرکت سریع بر روی صفحه لمسی از این مداد استفاده کنند.
· این قلم ارزان اما مقاوم است. در صورتی که مداد از دست شما بیفتد، خیس شود، بشکند و یا کثیف شود، پول زیادی را از دست نخواهید داد.
· iLapis برخلاف دیگر استایلوس های دقیق نیاز به باطری، ارتباط اینترنتی وای فای، بلوتوث و یا میکروچیپ ندارد، و تنها به نیروی گرافیت متکی است.