هم رسان: این روزها فیس بوک پُر از ویژگی‌های جدید شده است. جدا از امکان مشاهده نوتیفیکیشن های اینستاگرام در این برنامه، حالا استایل جدید برای کامنت ها و ویژگی Marketplace پدیدار شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از انگجت، کاربران فیس بوک می‌توانند از این پس به صورت آنلاین غذای خود را در این شبکه اجتماعی سفارش دهند.
از این پس در برنامه مذکور یک آیکون آبی روشن به شکل همبرگر به نام Order Food در قسمت منوی برنامه فیس بوک وارد می‌شود. این سیستم با ویژگی‌های قبلی Delivery.com و Slice تقویت شده تا امکان سفارش مستقیم از صفحه فیس بوک یک رستوران را فراهم کند. در حال حاضر این ویژگی جدید در مرورگر وب و برنامه فیس بوک مخصوص تلفن همراه در دسترس قرار گرفته است.

هنگامی که شما بر روی آیکون جدید سفارش غذا در فیس بوک ضربه می‌زنید، فهرستی از رستوران‌های نزدیک به محل سکونت شما که از این سرویس استفاده می‌کنند پدیدار می‌شود. با یک ضربه بر روی تصویر رستوران، شما به صفحه فیس بوک آن هدایت می‌شوید و با ضربه بر روی دکمه Start Order می‌توانید به طور مستقیم به منوی غذایی وارد شوید. در اینجا باید نشانی دقیق خود را وارد کنید تا ارسال غذا به درستی و سرعت انجام پذیرد.
در نهایت، سفارش غذا به طور مستقیم از طریق فیس بوک می‌تواند هم کار را برای کاربران راحت‌تر کند و آن‌ها را از جست وجوی رستوران‌ها با قابلیت سفارش آنلاین بی نیاز سازد. این برنامه فیس بوک را در حفظ کاربران و در نتیجه کسب درآمد از سوی تبلیغات، موفق‌تر خواهد کرد.