هم رسان: این روزها تک تک اعضای خانواده دستگاه‌های متعددی مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت و … دارند و به همین دلیل هیچ کلید و پریز خالی در خانه‌ها وجود ندارد. این مسئله می‌تواند در بعضی از مواقع مشکل ساز شود و بین افراد بر سر شارژ کردن وسایل هوشمند جدال ایجاد کند. حالا شارژر چند پورته جدیدی ساخته شده که این معضل را برای همیشه حل می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از بتانیوز، شرکت ستچی (Satechi) شارژر مسافرتی USB-C ساخته که می‌تواند همزمان سه دستگاه را شارژ کند. این دستگاه دارای دو پورت USB Type-A و یک پورت USB Type-C است و برای استفاده در سفر، هتل یا فرودگاه‌ها طراحی شده است. شما می‌توانید این دستگاه را در خانه یا محل کار خود نیز استفاده کنید.

این شارژر با گوشی جدید گلکسی S8 سامسونگ، گوشی‌های هوشمند پیکسل گوگل و آیفون، سوئیچ‌های نینتندو، مک بوک 12 اینچی و مک بوک پرو 13 اینچی و حتی برخی از دوربین‌ها قابل استفاده است.

به گفته شرکت سازنده، این شارژر از فناوری تشخیص خودکار هوشمند بهره مند است و تضمین می‌کند هر دستگاه به طور کامل شارژ مورد نیاز خود را دریافت دارد. ضمن اینکه به طور خودکار به تنظیم مقدار وات مورد نیاز دستگاه‌های مختلف می‌پردازد تا بهترین، امن‌ترین و سریع‌ترین امکان شارژ برای هر دستگاه فراهم شود.
این شارژر به رنگ نقره‌ای و خاکستری و به قیمت 35 دلار آماده خرید است و مدل طلایی رنگ آن قرار است تا یک ماه آینده به بازار بیاید.