هم رسان: به تازگی ابزار آزمایش امنیتی قابل حملی به نام SpyShelter Security Test Tool ساخته شده که می‌تواند شما را در برابر کی لاگر ها، جاسوسان وب کم و دیگر بدافزارهای سارق اطلاعات محافظت کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از بتانیوز، این ابزار کاملاً امن توسط یک توسعه دهنده قابل اعتماد ساخته شده اما به دلیل استفاده از تکنیک‌های شبه بدافزاری ممکن است آنتی ویروس‌های شما آن را به عنوان یک عامل خطرناک قلمداد کنند. بنابراین نباید این گونه هشدارها را جدی بگیرید.
این ابزار 6 بخش کی لانیگ، جاسوسی وب کم، اسکرین شات، مانیتورینگ کلیپ بورد، محافظت از سیستم و ضبط صدا را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر آزمون کی لاگینگ را انتخاب کنید، این برنامه از یک تکنیک ساده برای ضبط و نمایش ضربه کلیدهای شما استفاده می‌کند و اگر یک برنامه ضد کی لاگر بر روی سیستم خود نصب کرده‌اید، ابتدا باید آن را غیر فعال سازید.

آزمایش ضبط وب کم نیز به راحتی کار می‌کند. کافی است یک دکمه را کلیک کنید تا این ابزار وب کم شما را فعال سازد و آن را در برابر هرگونه عملیات جاسوسی ضد ضربه کند.
آزمایش مانیتورینگ کلیپ بورد، از روشی قدرتمند برای بررسی هر آنچه در کلیپ بورد شما کپی شده است استفاده می‌کند.
ماژول محافظت از سیستم، از چندین روش برای بررسی دسترسی رجیستری، ثبت نام یک سرویس و یا کپی کردن یک فایل به پوشه استارتاپ شما استفاده می‌کند.
استفاده از تمامی این آزمون‌ها ساده است: کافی است یک مورد را انتخاب کنید، بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا نتایج برای شما به نمایش گذاشته شود.