هم رسان: شرکت کپ کام در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی 2017 (E3) بازی Monster Hunter: World را معرفی و اعلام کرد این بازی اوایل سال 2018 برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. نسخه رایانه ای این بازی نیز مدتی پس از انتشار نسخه های قبلی عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، بازی Monster Hunter: World یک اکوسیستم زنده و پر هیجان را معرفی می کند که در آن بازیکنان تشنه رسیدن به مقام بهترین شکارچی هستند.
بازیکنان در طول بازی Monster Hunter: World قادر خواهند بود در سرزمین های جدید و پهناور این بازی جست و جو و هیولاها را سلاخی کنند. بازیکنان همچنین می توانند مبارزات این بازی را به صورت co-op و حداکثر با چهار بازیکن از سراسر دنیا بازی کنند.

شرکت کپ کام نسخه اصلی بازی Monster Hunter را ابتدا در سال 2004 برای پلت فرم پلی استیشن 2 عرضه کرد. این سری از بازی ها تا امروز بیش از 40 میلیون فروش داشته است. در صورت کسب جزییات بیشتر در خصوص جدیدترین نسخه این بازی شما را مطلع خواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر با بازی Monster Hunter: World شما را به تماشای تریلر معرفی این بازی دعوت می کنیم.