هم رسان: گاهی اوقات خرید اقلام اساسی ارزش هزینه کردن را دارد اما آیا این موضوع در مورد باتری‌های اکسترنال یا خارجی نیز صادق است؟

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از بتانیوز، شما می‌توانید این باتری‌ها را از یک نام تجاری مشهور با قیمت 20 دلار در بازارهای جهانی پیدا کنید که این قیمت معقول به نظر می‌رسد. بنابراین هنگامی که یک شرکت برای باتری با نصف ظرفیت معمول قیمتی دو برابر را در نظر بگیرد، این سؤال ایجاد می‌شود که چرا شما باید پول بیشتر برای ظرفیت کمتر پرداخت کنید؟
حالا شرکت سامسونگ از یک باتری خارجی 5100 میلی آمپر رونمایی کرده که قیمت 60 دلاری آن بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسد.

چرا این سازنده کره جنوبی این قیمت را برای باتری جدید خود در نظر گرفته است؟
باتری خارجی 5100 میلی آمپر سامسونگ دارای یک نشانگر LED، یک پورت یو اس بی و یک پورت USB نوع C است. همچنین دارای یک بند است که شما می‌توانید آن را به هر کجا که می‌خواهید حمل کنید. باید اعتراف کرد این ویژگی‌ها بسیار عالی هستند اما ارزش پرداخت این همه پول را ندارد.
هر چند یک ویژگی جالب این نوع از باتری‌ها فناوری شارژ سریع آن است که می‌تواند گوشی‌های هوشمند شما را 1.5 برابر سریع تر از باتری‌های 2A معمول شارژ نماید.
اگر شما علاقه مند به محصولات برند معروف سامسونگ هستید، شاید خرید این باتری گران ‌قیمت به نظر منطقی برسد، در غیر اینصورت با این مبلغ می‌توانید دو یا سه باتری خارجی 20 هزار میلی آمپر تهیه کنید.