هم رسان: شرکت EA به تازگی از انتشار نسخه بتای (آزمایشی) بازی Star Wars Battlefront II خبر داد. در نتیجه علاقه مندان به این بازی می‌توانند پیش از عرضه نسخه نهایی تجربه بازی و آشنایی با برخی از قابلیت‌های آن را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، شرکت EA در حال حاضر تاریخ خاصی را برای انتشار این نسخه اعلام نکرده اما پیش بینی می‌شود نسخه بتا پاییز امسال برای پلت فرم‌های پلی استیشن 4 (PS4)، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخه بتا همچنین این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا بخش چند نفره این بازی را نیز تجربه کنند.

نسخه بتا Star Wars Battlefront II Betaافرادی که این بازی را پیش خرید کرده باشند به نسخه بتای این بازی زودتر دسترسی خواهند داشت اما اینکه چه زمانی دسترسی زودتر به این نسخه آغاز می‌شود مشخص نیست؛ این زمان می‌تواند دوهفته، چند روز یا غیره باشد. افرادی هم که این بازی را پیش خرید کرده باشند به یک سری محتوای اضافی نیز از جمله بخش حماسی Lightsaber Mastery Star Card for Yoda، تجهیزات جدید Star Wars: The Last Jedi برای Kylo Ren و Rey، دسترسی فوری به 6 قهرمان (هیرو) و کارت‌های ستاره starfighter epic و بسیاری موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.
پیش بینی می‌شود Star Wars Battlefront II اواخر سال میلادی پیش رو عرضه شود.