هم رسان: خودروی جدید McLaren 720S اخیراً معرفی شد و اکنون بخش پروژه‌های ویژه مک لارن یک نسخه سفارشی از این خودرو را با نام McLaren MSO 720S Velocity رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، McLaren MSO 720S Velocity دارای بخش‌های ساخته شده از فیبر کربن است و در رنگ‌های جدید «قرمز شرابی» و «قرمز آتشین» عرضه خواهد شد.
تم رنگی خودروی جذاب و زیبای Velocity از دو طیف رنگ قرمز تشکیل شده که یکی از آن‌ها قرمز شرابی (Nerello Red) است. این ترکیب رنگ به تازگی به دست آمده و این رنگ در پنل های جلو و بالای ماشین استفاده شده است. هر چه به سمت طرفین و پشت ماشین می‌رویم این قرمز به طیف دیگری به نام قرمز آتشین (Volcano Red) متمایل می‌شود.

پوشش رنگی منحصر به فرد این خودرو با چرخ‌های آلیاژی بسیار سبک آن تکمیل شده که بخش پروژه‌های ویژه مک لارن این چرخ‌ها را با یک رنگ برنزی متالیک پوشانده است. همچنین در خودروی سفارشی 720S Velocity از قطعات خارجی فیبر کربن بخش پروژه‌های ویژه استفاده شده که جلوه بیشتری به ظاهر خیره کننده و هدفمند این Super Series جدید می‌دهد. علاوه بر کاپوت فیبر کربنی قرمز رنگ، این خودرو دارای یک دریچه تهویه هوای کربنی براق در عقب (Rear Deck Vent)، Service Cover فیبر کربنی براق، ایر بریج کربنی براق و Full Length Sill Cover کربنی جلا داده شده است.

وقتی داخل اتاق این خودرو می‌شویم مشاهده می‌کنیم تزئینات داخلی آن همگی از آلکانتارای سیاه کربنی ساخته شده که در کنار خرده کاری‌هایی از چرم قرمز Harissa حس و حال تکنیکی و اسپرت این خودرو را با حس و حال لوکس بودن ترکیب کرده است. رنگ قرمز Harissa که با تم خارجی Velocity هماهنگی دارد، در کل فضای داخلی از جمله در داشبورد، فرمان، درها و صندلی‌های اسپرت دیده می‌شود که فضای فوق العاده لوکس این نسخه از خودروهای Super Series را زیباتر می‌کند.

این خودروی فوق العاده زیبای سفارشی 335000 پوند قیمت گذاری شده است.