هم رسان: به تازگی آینه هوشمندی به نام جونو (Juno) ساخته شده که خیلی بیشتر از یک آینه هوشمند می تواند در خدمت شما قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، جونو توسط یک متخصص زن در زمینه فناوری طراحی شده است. این آینه نور شبیه به فضای باز را بر روی میز آرایش شما فراهم می کند تا امکان انجام آرایش صورت تحت شرایط نوری مناسب و طبیعی امکان پذیر باشد. بسیاری از زنان در شرایط نور مصنوعی مانند لامپ های فلورسنت به آرایش صورت خود می پردازند و هنگامی که به فضای بیرون از منزل می روند می بینند چقدر رنگ و لعاب آرایش آن ها بیش از حالت طبیعی است. جونو یک چراغ LED در دور تا دور خود دارد که در زمان های مختلف روز میزان نور خود را تصحیح می کند و در واقع یک بازنمایی صحیح از میزان نور فضای باز است. همچنین در هنگام گرفتن عکس های سلفی با گوشی تلفن همراه، این آینه میزان نور را زیاد می کند تا عکس ها شفاف و واضح شود. این آینه کاملا بی سیم است و با اتصال به گوشی شما می تواند زمان، مکان و شرایط آب و هوایی را نشان دهد تا متناسب با میزان نور خورشید آرایش کنید. این آینه لمسی بوده و کار با آن بسیار آسان است.

همچنین جونو دارای یک حالت روشنایی سوم نیز هست. پشت این آینه نیز می تواند روشن شود و به عنوان چراغ خواب یا چراغ مطالعه استفاده شود. این آینه دارای یک پایه قابل تنظیم است و شما می توانید آن را از پایه جدا کنید و به هر کجا که می خواهید ببرید و بچسبانید. در قسمت پایینی پایه آینه یک صفحه گرد برای گذاشتن لوازم آرایش و یا گوشی وجود دارد. بنابراین با این وسیله چند کاره می توانید یک آرایش طبیعی و زیبا به صورت خود بدهید.