هم رسان: همان‌طور که حالت تصویر در تصویر در تلویزیون‌ها به کاربران اجازه می‌دهد تا بیشتر از یک کانال را در آن واحد تماشا کنند، در مورد دستگاه‌های موبایل نیز این امکان وجود دارد که برنامه‌های مختلف در آن واحد در کنار هم قرار بگیرند. حالا کاربران Duo می‌توانند منتظر سیستم عامل Android O باشند که از این حالت تصویر در تصویر پشتیبانی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، کارشناسان سایت Android Police در یک کالبد شکافی APK جدید در جدیدترین نسخه از برنامه دریافتند اپلیکیشن Google Duo مخصوص سیستم عامل Android O در اصل از حالت تصویر در تصویر پشتیبانی خواهد کرد. همان‌طور که در اسکرین شات ها می‌بینید، این حالت به کاربران اجازه می‌دهد از این برنامه در کنار برنامه‌های دیگر در موبایل از جمله پاسخ دادن به ایمیل‌ها، پیام‌ها و غیره استفاده کنند.

توجه داشته باشید که Android O هنوز منتشر نشده و این قابلیت تنها در اختیار کسانی است که از نسخه پیش تولید سیستم عامل Android O استفاده می‌کنند. مطمئن نیستیم این سیستم عامل دقیقاً در چه تاریخی منتشر خواهد شد اما تا پایان امسال و به احتمال زیاد همراه با رونمایی از گوشی‌های جدید پیکسل گوگل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود گوگل جزئیات بیشتری از این سیستم عامل را در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل 2017 (Google I/O) در پایان همین ماه منتشر کند، بنابراین با ما همراه باشید و اخبار مربوط به این سیستم عامل جدید را از دست ندهید.
Android O هنوز منتشر نشده و مطمئن نیستیم این قابلیت خاص تا زمان رونمایی به همین شکل باقی بماند و یا این که تغییر کند. ممکن است گوگل تغییراتی را در این قابلیت اعمال کند اما از اسکرین شات های موجود نمی‌توان چیز زیادی متوجه شد.